Nye sponsorer

Af Webmaster - Fredag d.23 Marts 2012 - Kl.0:09

Nye sponsorer giver et flot nyt spillesæt.

Tømrermester Frank Rafn, der leverer tømrer og bygnings arbejde i hele midtjylland, og Intersport i Gågaden Skive, er de nye sponsorer for Røde Stjerne.   


De to har sammen sponsoreret klubbens nye spillesæt.

Røde Stjerne takker klubben mange gange, og vil samtidigt opfordre klubbens medlemmer, bekendte og fans , til at kontakte Frank Rafn når du skal have lavet tømrerarbejde.
Sportstøj,inklusiv støvler og benskinner købes naturligvis hos Intersport.
Hancock kræver ikke yderligere præsentation, da de har været en central del af klubben længe..Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_query() in /var/www/rsfcs.dk/public_html/data/novacms/scripts/nyhederkommentar.php:13 Stack trace: #0 /var/www/rsfcs.dk/public_html/index.php(24): include() #1 {main} thrown in /var/www/rsfcs.dk/public_html/data/novacms/scripts/nyhederkommentar.php on line 13